BONDING BDSM DİZİ YORUMU SEZON 2 netflix

New York merkezli çekilen Netflix yapımı Bonding dizisinin ilk sezonu bitmeden izleme listeme ekleyip, aylarca ikinci sezonun gelmesini bekledim. Diziyi yorumlamak ve yorumlamamak arasında kalmışken, bloktaki dizi yorumlarım arasında hatrı sayılır okuyucuy cezbettiği için yeni sezonunun yorumlamak istedim. Benzeş Netflix yapımları arasından hem 20 dakikalık bölümleriyle öne çıkan hemde BDSM temasını merkezine alan Bonding dizisi harçlığını çıkartmak için dominatriks olarak New York zindanlarında BDSM faaliyetlerinden harçlığını çıkaran Tiff ile Pete hikayelerine odaklanıyor.

Foto Kaynak Netflix

Bonding dizisinin ikinci sezonu, kendi işlettiği mahzeninde BDSM 101 dersleri veren, tasarım deri kıyafetler giyen Dominatriks Mira’nın mekanında başlıyor. Deri aksesuarlar, fetişize malzemeler ve maskelerin içerisinde bir grup genç kadın BDSM sektörüne adım atmak için çeşitli dersler alırlar. Baş kahramanlarımız dizinin yeni başrolü Mira’nın yönlendirmesiyle koskaca New York’ta BDSM hikayesine dahil olan tanıdıklarına rastlarlar. Bir taraftan BDSM standup’u yapan Pete, diğer yandan biraz durulmuş, romantize edilmiş Amerikan filmleri esrarlı mürebbiyesine giren Tiff, dizinin ilk sezonda verdiği hazzı yaşatmaya çalışıyor.

BDSM temasından uzaklaşan Bonding dizisi ikinci sezonu bitmeden üçüncü sezonun alt yapısını kurgulayarak, hem yeni LOFT vari mekanı diziye ekleyerek, BDSM 101 öğrencilerini diziye ekliyor. Üçüncü sezonu inşa etmek için hazırlanan ikinci sezon, eşcinselliğini açıklamaya çalışan veliaht Josh, dominaktrist hizmeti alan iş insanı babası ve sakallı Doug ile izleyicileri neşelendiriyor. Büyük sükseyle izlediğim ilk sezondan sonra ikinci sezonu biraz görev bilinciyle izledim. Seks dozu azaltılıp, ilişki dozu yükseltilmiş yeni sezon için iyi seyiler. Şimdiden üçüncü sezon için hazırım.

Kutay Çev.

Bir cevap yazın