STAY HERE KARLI DÖNÜŞÜMLER ŞOV YORUMU NETFLIX

Stay Here: Karlı Dönüşümler programı Netflix’in yaz 2018 için renovasyon ve konut kiralama işinin görsel şölene dönmüş halidir. Geneieve Gorder ve Peter Lorimer tarafından sunulan program yenilenecek mekanın eksik yanlarını cazibe faktörleri ekleyenerek profesyonel bir şekilde pazarlanabilir hale gelmesindne sorumludur. Amerika için 8 farklı bölgede çekilen program Seattle, Malibu, Austin, Brooklyn, Paso Robles, Hudson, Palm Springs ve Washington DC’de çekilmiştir. Stay Here programı hakkında Netflix’ten detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Foto Kaynak PLG Estates

Tasarımcı Geneieve, kişilerin konaklama ihtiyacını karşılarken yatağı merkeze olan cazibe merkezi olacak mekanları yaratırken minimal yaklaşımdan uzak olmasına rağmen yeni hikayeler yaratılacak çalışmalar hazırlıyor. Mekanlar sonuç olarak bütünsel olarak ziyaret edilesi, kalınası ve izlenesi asıl amaç günlük konaklamayı arttırarak kiralayanlar için katma değeri arttırabilmek. Emlak pazarlaması üzerine yoğunlaşan Peter ise mekanın rakiplerini baz alarak, ruh katılacak mekanların gecelik konaklama fiyatlandırması, sosyal medyada SEO ve hastaglerle bütünsel olarak sunulması gibi konularda akılcı ve gerçekçi fikiler vermektedir. Tüm çalışmalar bittikten sonra mekan fotoğrafçıcı Christopher Nolasco tarafından mekansal kimlik, tanıtımda kullanılmak üzere detayları ön plana çeken görseller çekmektedir. 

Foto Kaynak PLG Estates

Mekanları kiralayacak kişilere ne kadar çok konfor alanı yaratılırsa, kiralayan bireylerin memnuniyet oranı istikrarlı bir şekilde artmaktadır. Stay Here internet ortamında cazibe odaklı mekanları yenidne oluşturarak serinin ilk sekiz bölümünde apayrı eyaletlerden sekiz farklı zevk ve ihtiyacı merkeze almışlardır. Tipik renovasyon yapan iç mimari programlardan ziyade çağa uygun, mekanların ve bulundukları muhitin ruhundan ilham alan tasarımlar yaratıyorlar.  İlhan kaybedenler, evini profesyonel otel gibi işletmek isteyen herkes bu programdan ilham alabilirler. Ticari düşünceye, kullanıcı dostu, farkındalığı yüksek mekanlar için güncel adres Stay Here programıdır. İlgililere duyurulur

Foto Kaynak PLG Estates

Stay Here Resmi Youtube Videosu

PLG Estate dair Stay Here programında tamamlanan mekan görselleri için tıklayınız.

Kutay Çev.

Bir cevap yazın