KARANLIK ZİHİNLER THE DARKEST MINDS FİLM YORUMU

Yurtdışı uçuşlar için Türk Hava Yollarının uçak içi eğlence sisteminde izlediğim Karanlık Zihinler The Darkest Minds 2018 yapımı film 1 saat 44 dakika boyunca 4 veledin hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. 18 yaş altı ergenlerin çocukluklarından itibaren ailelerinden koparılıp toplama kamplarında yeteneklerine göre renklerle fişlenmesi olarak adlandırabileceğimiz konusu en kuvvetli yeteneğe sahip kızımızın ileri zekaların arasına karışarak yaşamını sürdürürken bir anda zihin kontrol yeteneğinin fark edilmesiyle işler değişir. Kızımız yeşil değil turuncudur. Kızımın esir kampının doktoru tarafından kamptan resmen kaçırılır. Kızımız 3 çocukla karşılaştıktan sonra bir araya gelen 4 renk olarak karşılarına çıkan engellere adeta gövde gösterisi yaparak ilerlerler. 
Yeşil renk; ileri zeka, Mavi renk; telekinazi, Sarı renk; elektriği kontrol etme gücü, Turuncu renk; zihin kontrol,Kırmızı renk; ateşi kontrol edebilme gücü.

Foto Kaynak Fox Movies

Foto Kaynak Fox Movies

Foto Kaynak Fox Movies


Amerikan yapımı filmde, yetişkinlerin gençlere savaş açtığı ortamda sahip oldukları renklere göre yeteneklerini sergileyen minörler majör olma çabasında hareket ediyorlar. Çocukların yetişkin dünyasına adım atma çabaları genelde beni sarmıyor. Karanlık Zihinler filminin resmi sitesini ziyaret ederek merakınızı daha çok gidermek için burayı tıklayınız.

Kutay Çev.

Bir cevap yazın