GERÇEK AŞK THE ONE DİZİ YORUMU netflix

John Marrs’ın THE ONE Gerçek Aşk isimli kitabından uyarlanan İngiliz Netflix dizisi 8 bölümden oluşuyor. 25 sene boyunca Londra’da televizyon, film ve müzik endüstrisinde serbest gazeticilik yapan John Marrs’ın Türkçe’ye çevrilen kitabı 10 bölüm olarak planlanmış olsa da Netflix’te 8 bölüm olarak çekilmiş. İnnomag Sezon Seyir Defteri dergisinin ilk sayısında Mart-Nisan takviminde 12 Mart için önerilen Netflix Gerçek Aşk dizisi DNA eşleşmesiyle ideal eş bulunabilse ne olurdu? sorusunu yanıtlama peşinde.

Foto Kaynak IMDB

Fütüristik bilimkurgu temasıyla günümüz Londra metropolünde geçen dizi Hannah Ware’in canlandırdığı Rebacca Webb, Dimitri Leonidas’ın canlandırdığı James Whiting’in ortaklaşa hayata geçirmek istediği DNA havuzundan mükemmel eş bulma fikirlerine melek yatırımcı bulmasıyla zirvede hayatta kalabilme öyküsünü anlatıyor. Maskülen, COS markasını temsil eden zamansız kostümleriyle Rebecca Webb, bilimle harmanladığı projesinde göstermelik aşkının şovlarını yaparken, gerçekten eşleştiği kişiyle tanışmak için Tenerife Kanarya Adalarına kadar uzanır. İş insanı Rebecca’nın kostümleri, saçı başı hakkında ayrıca yorumlar yazılabilir. Saçı dağınıkken Tuğba Ekinci’ye benzetmekten kendimi alamadım. İspanyol mimar Santiago Calatrava’nın ikonik binası Auditorio de Tenerife lansmanın başlayan dizi, Kanarya Adaları’nın bol dalgalı, yeşile boyanmış doğallağını gösteriyor.

Gerçek Aşk uygulamasıyla aşkının peşinde olan dedektifin dünyayı kasıp kavuran The One uygulamasının partisinde gerçekleştiği düşünülen gizemi çözmeye çalışması dizinin gidişatını değiştiriyor. Gizli başvurular, kıskançlık, neden ben değilim gibi hislerin kasıp kavurduğu dizide sadece akışkan cinsel tercihler, engelli bireylerin ekran görünürlülüğünü arttıran The One dizisi kapsayıcılığıyla takdiri hakediyor.

Kutay Çev.

John Marrs resmi web sitesi https://www.johnmarrsauthor.com/

Video Kaynak Youtube

Bir cevap yazın