BEDENİNİZİ PAYLAŞAN RUHLARINIZ KİTAP YORUMU RUTH RENDELY

Doğum gelen ruh ve sonrasında dahil olan ruhlar başta olmak üzere, ruhların niyetlerini çözmenin peşinde olan Ruth Rendely çabalarını Bedeninizi Paylaşan Ruhlar kitabında toplamış. 2016 yılında Arıtan Yayınevi tarafından basılan kitap, Özden Öke tarafından çevrilmiş ve 14 bölüme ayrılmıştır. Geçmiş Yaşam’dan aktarılan bilinç varlıkları günümüzde yaşananları birebir etkilediği için kendi yöntemiyle önce kişide kaç ruh olduğunu ve ruhun hangi gezegenden geldiğini saptayan Ruth, bilimsel çalışmalarına destek bulamadığı için akademik dünya ile çatışmalar yaşamış. Amerika doğumlu Ruth, önce Japonya, daha sonra Avustralya’da yaşayarak spiritüel ve mistik dünyasını farklı coğrafyalardan genişletebilmiştir.

Foto Kaynak DR

Kayıp ruh, göçmen ruh, birleşmiş ruh ve çoklu ruhlar oluşumlarının bireysel örnekleri ile dolu olan kitap zaman zaman Ruth’un fazla özel diyaloglarını içerdiği için okuyucuyu günlük okuyor hissine sürüklemektedir. İnsanların bir ruhu olabileceği gibi, birden fazla ruhlar yaşayan kişilerden ruhu ışığa yollama veya ölen bir kimsenin bir ruhunu yaşayan birene entegre etme gibi seansları kitabın sayfalarını süslemiş.

Kadim Hint kaynakları, Japonya deneyimleri karşısında yer alan Batı dünyasına ait tıb metodları arasında geçirgenliği ve kapsıyacılığıyla Ruth fiziksel, zihinsel ve astral farkındalıklar şifalandır öyküsünü kitaplaştırmıştır. Değişen duygu durumlarına iki senede bir bünyede bulunan farklı ruh el atmasıyla kişi hayatını değiştirmektedir. Bilincin yedi hali, ruh ameliyatları ve ruh çiftleri gibi konular hakkında detaylı bilgi için Bedeninizi Paylaşan Ruhlarınız kitabını okumanızı yaratıcılığınızı, zekanınızı, davranışlarını yönetmek isteyen ruhsal dünyanızı aydınlatmanızı temenni ederim.

Kutay Çev.

Bir cevap yazın