İKİNCİ YAŞAMIN SIRRI RUHLARIN YAŞAMLAR ARASINDAKİ YOLCULUĞU KİTAP YORUMU DR. MICHAEL NEWTON

Yaşamlar Arası Yaşam (YAY) tekniği ile danışanların bugünkü yaşamlarını şifalandırma tekniğini geliştiren Dr. Michael Newton’un tüm dünyaya yayılmış YAY tekniğini deneyimleyenlerinin öykülerinin anlatıldığı İkinci Yaşamın Sırrı kitabını heyecan duya duya tamamladım. Ruhların Yaşamlar Arasındaki Yolculuğuna dayanan hikayeler etkileyici fakat tüyler ürperten yanı daha ağır basmaktadır. Terapi seanslarında betimlenenen ışık, ses, renk ve ortamın gerçekçiliği YAY tekniğinin gücünü okuyucuya yansıtıyor. Üç dört saat süren hipnoterapi seansları ile bugün ve gelecek yaşamlar için tamamlanması gereken karmik dersleri detaylıca aydınlatıyor, özürler dilenip, kavuşmalar gerçekleşiyor.

Foto Kaynak DR

Şimdiki yaşamda tarif edilemeyen ağrılar, ilişkilerde pürüzler, ilerlemeyi engelleyen içsel ket vurmalara sahip olan danışanlar, uzmanların soktuğu derin translar doğum öncesi ruhun bedene kavuşması öncesi ve sonrasından detaylıca bilgi vermektedir. Doğacağımız anne babayı, çevreyi ve konumu seçtiğimiz hayatlarımız bize almamız gereken dünyevi dersleri köklendirmektedir. Zihinlerin çözüme kavuşması için benzer olayları farklı cinsiyet ve bedensel özelliklerde bu evren ve başka evrenlere tanımlanması fikri yaşadığımız dejavu ve anlamlandıramadığımız hislerin rehberi gibi. Ruhsal varlığımızın gelişim mertebesine göre renklere büründüğü hali, henüz bilmediğimiz renklerin varlığını gibi konular İkinci Yaşam Sırrı kitabında gerçek örneklerle anlatılmış.

Alanında ustalaşmış hipnoterapistlerin katılaşmış kalıpları gevşetmek, ölüm, ayrılık, dinmeyen acı ve belirsizlik hallerini kimliklendirmek için Yaşamlar Arası Yaşam (YAY) tekniğini deneyimleme arzum kesinleşti. Önceki yaşamlarda ölüm anında bedenin halini gözlemleme, ölümün hangi nedene bağlı olduğunun çözümlenmesi gibi konular, karmik yolculuğun sonraki yaşamlarda nasıl olacağının ipucunu vermektedir. Söylenen söz ve yapılan eylemlerin akaşik kayıtlarda silinmeden durması gerçeği ise her anın ve adımın dikkatlice atılması gerektiğini gösteriyor. Kadercilikten çok kümede yer alan rehberler aracılığıyla seçimlediğimiz hayatlar bizi biz yapıyor.

Ölümsüz ve fiziksel tarafınız hakkında koordinasyonu sağlamak için Dr. Micheal Newton kitaplarını öneririm. Aynı yazara ait olan Ruhların Yolculuğu kitap yorumum ise aşağıda paylaşmak isterim.

Kutay Çev.

“İKİNCİ YAŞAMIN SIRRI RUHLARIN YAŞAMLAR ARASINDAKİ YOLCULUĞU KİTAP YORUMU DR. MICHAEL NEWTON” için 2 yorum

Bir cevap yazın