ZERO LİMİT ANTİK HAWAİ HO’OPONOPONO YÖNTEMİ KİTAP YORUMU JOE VITALE DR. IHALEAKALA HEW LEN

Joe Vitale tarafından yazılan Zero Limit kitabının 9. Baskısı sürpriz kütüphanede karşıma çıktı. Ho’oponopono tekniğini seneler önce duymuş olsamda 2020 yılının ilk günlerinde şifalandırıcı tekniği derinlesine okumak doğru zamanın şimdi olduğunu fark ettirdirdi. Pegasus Yayınları tarafından basılan Zero Limit Antik Hawai Ho’oponopono öğretisini hayatına adapte edebilenlere %100 değişim fırsatı sunuyor. Hemde ücretsiz! Kitapta her bölümde seminelere katılımı ardışık olarak tavsiye edip, seminerlere katılanların mucize dönüşüm satırlarını da okuma fırsatını oluyor.

Kırılgan bedenimizle, uyuşmuş hayallerimiz ve sonu gelmeyen içsel hesaplaşmalarımız için Ho’oponopono tekniği çok yalın, 4 kelimeyi sürekli tekrar etmek ve içselleştirebilmek. Seni Seviyorum, Teşekkür Ederim, Özür Dilerim ve Beni Affet. Hangi sırada söylediğiniz fark etmez. Mutlaka bir şekilde yaşamızın güzelleştirdiğini düşünüyorum. Ben değişirsen dünyam değişir mantığında gibi gelsede tekniğin özü Hawaii adasındaki akıl hastanesinde üç sene boyunca haftada 20 saat çalışan psikologun şifa tekniğine dayanıyor. Uzaktan tüm hastaları şifalandırmış, binayı mutluluk ve huzurla doldurmuş, ilaç dozları aniden düşmüş, şiddet olayları çok azalmıştır. Endişe, tedirginlik, saldırı ve reddetme oranları düşmüş. Hastane yatış süreleri seneden aylara düşmüştür.

Foto Kaynak Pegasus

Ho’oponopono 4 mottosunu gündelik yaşamda tekrar edebilenler, arınıp sıfır sınır konumuna gelince kendilerini ve dolayısıyla çevresinde olan biteni iyileştirmeye başlıyor. Sıkıntılarından kurtulan, affedip değişim sürecince giren kişiler adeta yeniden doğuyor. Anılara takılı kalmak yerine sürekli olarak sıfır konumunda olmak herşeye açık olarak akışı selamlamak anlamına geliyor.

Sıkıntı yaratan kişilere ve olgulara odaklanmaktan ziyade, düşünce sahibinin kendine Seni Seviyorum, Teşekkür Ederim, Özür Dilerim ve Beni Affet diyerek olumsuz düşüncelerden kurtulması yöntemi olan Ho’oponopono değişimi kucaklamak demektir. Değişim içten başlar. Okuyup, yaşamındaki tıkanıklardan arınmak isteyen herkesin kendine yol yöntem bulacağı Zero Limit kitabı baş ucu kitapları arasında sayılabilir.

Kutay Çev.

“ZERO LİMİT ANTİK HAWAİ HO’OPONOPONO YÖNTEMİ KİTAP YORUMU JOE VITALE DR. IHALEAKALA HEW LEN” için 2 yorum

Bir cevap yazın