ALTIZLAR SEXTUPLETS FİLM YORUMU NETFLIX

Altızlar Sextuplets Netflix 2019 filmi Marlon Wayans’ın filmin neredeyse tüm rollerinde oynadığı film. Netflix‘in önerdiği Altızlar Sextuplets filmini kafa değişikliği olması adına izledim fakat hiç lezzet alamadım. Atlanta ve çevre illerinde geçen filmde Afroamerikan’lara yönelik karakterize edilen tipler altı kardeşte mevcuttu. Şimdiye kadar izlediğim ve Amerika’da gözlemlediğim Afroamerikan tarzı mimik ve jestler filmde doluydu. Genellikle İspanyol ve Japon eserlerini tercih ettiğim için Amerikan’ın çerez filmini önermemekteyim. Netflix‘te daha önce yorumlamış olduğum belgesel yorumları sekmesinden başka seçenekleri izleyerek bilincinizi arttırabilirsiniz.

Foto Kaynak IMDB

Filmleri izledikten önce veya sonra IMDB puanlarına bakarak, genel izleyicilerin kaç puan verdiklerini öğrenirim. Nitekim bir buçuk saat süren Netflix Altızlar Sextuplets filmi IMDB sitesinde 4.4 puan almış. Hamilileğinin son demlerine girince eşini yalnız bırakarak aile fertlerinin peşine düşen Marlon Wayans komedi filmi beni kesmedi.

Kutay Çev.

Video Kaynak Youtube

“ALTIZLAR SEXTUPLETS FİLM YORUMU NETFLIX” için 16 yorum

  1. İmbd puanı hakkaten belirleyici oluyor benim için. Gerçi çok puana takılmak istemiyorum ama puanı düşük olup beğendiğim film sayısı da çok az. Ben şu aralar yönetmenler üzerinden film seçmeye çalışıyorum.

    1. Film seçimi taktiğiniz belirleyici olabilir. Son dönemlerde Japon yapımı filmlere odaklansamda İspanyol yapımı filmleri Neflix platformunda tercih etmekteyim. IMDB puanı ve görsellerine her daim baktığımı söyleyebilirim.

  2. Şahsen panelimde devamlı gördüğüm ama bir türlü içimin ısınmadığı bir filmdi. Sizin yorumlarınızdan sonra izleme şansım daha da düştü. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir