EL CLUB DE LOS BUENOS INFIELES ALDATAN İYİ KOCALAR KULUBÜ FİLM YORUMU – İSPANYOL SEÇKİSİ NETFLIX

Aldatan İyi Kocalar Kulubü El Club de Los Buenos Infieles filmi İspanyol seçkisi için 2017 yılında çekilen çerez tadında akıcı bir film. Bir buçuk saat boyunca evlilikleri 1 ay veya 20 sene boyunca sürdüren erkeklerin, eskiyen evliliklerine cinsel anlamda yenilik katma hikayesini anlatıyor. Barselona’lı dört yakın arkadaş seneler sonra bir araya geldiklerinde 15 yaşındayken kurdukları samimeyet dolu dönemi yad ederler.

Gerçek hayattan uyarlanan Aldatan İyi Kocalar Kulubü El Club de Los Buenos Infieles heteroseksüel evliliklerinden sıkılan, tıkanmış seks hayatı ile boğuşan erkeklerin, eğitim adı altında şehirden uzaklaşıp, arkadaşları ile kaçak et avlarken başından geçen olayları hikayeleştirmektedir. Seksüel heyecan arayan dörtlüye, bakir teknisyen kuzen, seksüel destek sağlamaya çalışan psikiyatrist ve kadınları cezbetme konusunda fenomenleşen kitap yazarıda eklenir. Fenomen kitap yazarının tüyolarını kadınlar üzerinde denemeye başlarlar. İspanyol yapımı La Casa de Papel dizisinin üçüncü sezonundan tanıdığınız Hovik Keuchkerian, filmin dört başrolünden birini sergilemektedir.

Foto Kaynak IMDB

Eşlerini seven ama seksüel olarak arzulamayan dörtlü evliliklerini kurtarmak için kurdukları kulüp için 5 kural belirlerler. Kuralların özü, yapılan işi kılıfına sokup, şüpheleri ortadan kaldırmaktır.

  1. Kural : Sadece evli erkekler kabul edilir.
  2. Kural : Kulup dışında çapkınlık yoktur.
  3. Kural : Diğer kadınlara aşık olmak yasaktır.
  4. Kural : Sekse para ödenmez.
  5. Kural : Hiçbiriniz burada değilsiniz.

Aldatan İyi Kocalar Kulubü filminde kaçak et avına Zaragoza’dan başlayıp, Lleida kentinde devam eden dörtlü, tıkanmış evlilikleri yürütmeye çalışan başka İspanyol evli erkekleri kulube çekerler. İşler karışır.

Kutay Çev.

“EL CLUB DE LOS BUENOS INFIELES ALDATAN İYİ KOCALAR KULUBÜ FİLM YORUMU – İSPANYOL SEÇKİSİ NETFLIX” için 2 yorum

Bir cevap yazın