SILA İZMİR ARENA 16.02.2019

Sıla’yı kaybettik. Korktuğum başıma geldi.
Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk MKA Spor Salonu (ARENA) 16 Şubat 2019 günü Sıla ve müzisyen ekibini ağırladı. Sıla’nın dördüncü defa konserini izleyen dinleyicisi olarak, onu kaybetme sebebim artık repertuvar olarak çok esere sahip olduğu için şarkılarını yarım yarım okuma evresine geçmesi idi.


Sahip olduğu albümler ve ortak çıkarılan eserlerde çok sayıda eser seslendirdiği için şarkılarını yarım seslendirmesi Sıla’yı kaybettiğim hissine kapılmama sebebiyet verdi. Yabancı ve Yoruldum kişisel favori şarkılarımı konserinde söyledi. Bir ara Nazan Öncel ‘Beni Hatırla’ ve Sezen Aksu ‘Belalım’ ve ‘Ateşle Oynama’ eserlerini seslendirdiği için Sıla’nın özgün eserlerini duymak için beklediğimi itiraf edebilirim. 

Foto Kaynak SILA


Saç, makyaj ve kostüm seçimleri Sıla’nın imajını sahnede örselemiş olsa da, Sıla tabiatı gereği, ruhları yaratıcılığı ve güzelliğiyle zenginleştirmeye devam etmektedir. Karşıyaka Arena’da Sıla konserini yakından izlemek, 14 Şubat haftasında duygu dolu şarkıları deneyimlemek çok özeldi. Sıla’nın ON’dan Kalan Şarkılar konser turnesi İzmir Çeşme konser yorumuna buradan ulaşabilirsiniz.


Konserinde Dünya Kızılçay ile seslendirdiği Sezen Aksu bestesi Ateşle Oynama videosunu aşağıya ekledim. Buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.


Kutay Çev.

Video Kaynak Youtube

Video Kaynak Youtube

SILA resmi sitesi için buradan ulaşınız.

Bir cevap yazın