EDİS RED PARK İZMİR 17.11.2018

İzmir’den beslenen ve serpilen yetenekler İstanbul vasıtasıyla tüm Anadolu’ya daha da çok gayret edip ederlerse Avrupa ve Amerika’ya ulaşıyorlar. Edis Çok Çok şarkısı ile Kore’lilerin hayatına giriş yapmıştı. Edis‘i 17.11.2018 günü İzmir Bornova’da yeni açılan Red Park konseri ile daha çok sevdim ve takdirim katlanarak arttı.  

Foto Kaynak Edis
Roman, Yalan, Güzelliğine, An, Dudak, Benim Ol ve Olmamış Mı? eserlerini Sıla, Mabel Matiz, nostaljik Bendeniz ve Sezen Aksu’dan fırsat buldukça dinliyordum. Red Park İzmir konseri ile Sevişmemiz Olay ve Bana Ne şarkıları en güncel favorilerim oldu. Dinlemediyseniz tekrar tuşlarını zedeleneyene kadar dinleyeceğiniz günler yakındır. 

Foto Kaynak Edis
Şarkı söylerken dans edebilmek, bunu yaparken havalı olabilen Edis‘i sahnenin en önünden izlediğim ve dinlediğim için samimiyetimle söyleyebilirim ki Edis şarkı sözü yazan, söyleyen, dans eden, bugünü ve geleceği parlak sanatçımız. Eksiği kirli sakalı olmaması dışında kusur bulamıyorum. Sıla ve Mabel Matiz ile düet yapmasını tavsiye edebilirim. Fakat sakal durumu için baskı yapamayacağım. Red Park İzmir’de çektiğim videoları Youtube kanalıma yükledim, hem izleyip hem dinlemelisiniz.


Edis konser videolarına buradan erişebilirsiniz.


Kutay Çev.


Bir cevap yazın