CHRISTOPHER ROBIN WINNIE THE POOH FİLM YORUMU

Netflix dışında kaynaklardan da film izliyorum. Şaşırdınız ama evet izliyorum. Netflix ile flörtüme Türk Hava Yolları kabin için eğlence sistemi ile ara verdim. İspanya seyahatimde Ewan McGregor’un başrolünü oynadığı Christopher Robin filmi izlediğim filmlerden ilkiydi. Aile olarak izlenebilecek, çerez film sınıfında, izlemesi kolay biraz nostalji ve öğüt doluydu. 2018 yapımı Christopher Robin vizyon filmi ve daha fazla bilgi için Türk Hava Yolları resmi sitesinden seyahatinizde izlemek için buradan film belirleyebilirsiniz.

Foto Kaynak IMDB


Kendini işine gücüne kaptırıp, savaş sonrası İngiltere’sinde çocukluğunun geçirdiği Sussex’ten Londra’ya yerleşen Christopher Robin, eşini ve kızını ihmal etmektedir. Hafta sonları dahil kendini işine kaptıran Robin’in amacı, firmadan kimseyi işten çıkarmamak ve valiz şirketine kendini kanıtlamaktır. Moral olarak çökmüş, stresten bulanan Robin’in karşısına çocukluk arkadaşı Winnie the Pooh çıkar. Karakterlerin çizgi film görüntüleri daha güzeldi, animasyon olarak sadece peluşa  dönüşmüşler.

Foto Kaynak IMDB


Gerçek dünyaya gelen Pooh diğer arkadaşlarını bulmak için Robin’i ikna etmeye çalışırken eski dostunun değişimini yadırgar. Yetişkinlik telaşıyla boğuşan Robin’i önce kendi dünyasına çekip çocukluk günlerine döndüren Pooh, Piglet, Tigger ve Eeyore ile birlikte Robin’i ailesi ile değerli vakit geçirmesi için destek olmaya çalışmaktadır. Robin ve ailesinin yardımına koşan Winnie de Pooh ekibini izlemeye fırsat verebilirsiniz.

Video Kaynak Youtube

Kutay Çev.

Bir cevap yazın