BONDING BDSM DİZİ YORUMU NETFLIX

Bonding dizisini bitirir bitirmez iş seyahatine çıktım. Guangzhou Canton Çin seyahatimde uçakta Netflix Bonding dizisini sıcağı sıcağına yorumlamak istediğim için İstanbul Çin arasında bu satırları yazıyorum. Dizinin hem New York’ta geçmesi, karakterlerinin dominaktrislik mesleğini yapması ve Netflix Bonding dizi bölümlerinin en fazla 15 dakika olması diziyi yorumlamam için en baskın 3 sebep. Diziyi öneren ve diziyi izlediğim şahıslara teşekkürü borç bilirim.

Dominaktris ve yardımcısının Bonding dizisinin başrollerinde yer aldığı 7 bölümlük dizi maksimum 15 dakikalık bölümlerle ansızın başlayıp bitiyor. En son bölümde olan tedirginliği ilk bölümden itibaren bekleyerek geçirdiğimi itiraf edebilirim. Dominaktrislik yapan karakterimize yardımcı olması için lisedeki arkadaşını göreve dahil eder. Kendisi psikoloji alanında yüksek lisans öğrenciliği yaparken, yardımcı olarak aldığı arkadaşı ise kafede çalışmaktadır. Ev arkadaşına borcu zar zor denk getirdiği için dominaktrislik görevini hemen kabul eder. Asistan olan bireyimiz eşcinselliğinin dominaktrislikle karışmasına anlam veremezken görevlerini ve daha fazlasını yapmaktan geri kalmaz. BDSM dürtülerini sınırsızca yaşamaya başlar. Aslında istediği stand-up yapıp  rüştünü ispatlamaktır.

Foto Kaynak IMDB


New York şehrinde çift olarak katıldığı seanslarda müşterilerinin talepleri üzerine onları domine eder, kimisi gıdıklar, kimisini tokatlayıp kimisinin üzerine işer. Kalıpların dışına imkanı veren dominaktrislik arz ve talep üzerine dengeyi yaşama imkanı verir. Alan ve satan hazzın, keyfin ve sıradan olmayanın eğlencesini yaşar. Karakterimiz müşterilerinin başta garip gelen isteklerine hızla adapte olur. Köle-sahip iletişiminde ise kendini kanıtlamaya başlar.

Foto Kaynak IMDB

Bonding dizisinin ikinci sezonunu merakla bekliyorum. Geleneksel ve basmakalıp konulardan uzaklaşan, kısa soluklu dizilerin çoğalması temennilerimle.


Kutay Çev.

Bir cevap yazın