BOB LAZAR 51. BÖLGE VE UÇAN DAİRELER AREA 51 AND FLYING SAUCERS BELGESEL YORUMU NETFLIX

Dünya üstü konulardan bahsetmenin zamanı gelmişti. Evrende yalnız değiliz. Başka medeniyet ve yaşamlar var.

30 sene önce ortaya çıkıp Nevada Çölünde yani Las Vegas’ın kuzeyinde yer alan haritalarda dahi işaretlenmeyen 51. Bölge için çalışan mühendisin itiraflarını konu alan Netflix Bob Lazar 51. Bölge ve Uçan Daireler belgeselini yeni bitirdim. İçim içimi yemeye devam ediyor. Daha önce 51. Bölge hakkında komplo teorileri, çıkarımlar, alaycı videolar ve gizemli videolar izleyip, kısa metinler okumuştum. Hepsinin üzerine tuz biber olan bu belgesel uzayda yalnız olmadığımız konusunu daha çok incelemem gerektiği hissiyatını doğurdu.

Foto Kaynak Extraordinarybeliefs

TERSİNE MÜHENDİSLİK
Ön yargılarınızı hareketlendirmek için hazırlanmış Bob Lazar 51. Bölge ve Uçan Daireler belgeselinde hipnoz sonrası çizilen uçan daire tasvirlerini görüyoruz. Uçan daireler üzerinde tersine mühendislik yani olan nesne üzerinden parçalara ayırıp, sistemi çözmeye çalışma motivasyonunu görüyoruz. Parçalara ayırmak derken oldukça minimal tasarlanmış UFO’lar, teknik olarak herhangi kabloya ihtiyaç duymadan frekans yoluyla tasarlanmış. Bob tehdit olarak görüldüğü için evi iki defa SWAT ve FBI ekiplerinde aleni olarak aranmış. Anti madde gizleyip gizlemediği sorgulanmıştır.

ÇOCUKLAR – THE KIDS
İnsan kapasitesinin üzerinde teknolojik yapıları gören, insan boyutunda daha ufak tefek diğer dünyanın canlılarını gören fakat anlatırken geçiştiren Bob Lazar, 51. Bölge’de dünya dışı canlıların adlarına ÇOCUKLAR yani THE KIDS dendiğini belirtti. Nellis cihazı ile giriş ve çıkış yapılan 51. Bölgede bilmemiz istenmeyen başka evrenlere ait oldukça fazla gizem var. Evrende sonuç olarak yalnız değiliz. İnsan ırkı olarak yer çekimi güçlendiricisi ile üretilen araçlarla seyahat edebilecek miyiz? UFO’lar ayrıca yan yan değil, karın üstü ilerliyorlar(mış), midesi bulananlar için üzgünüm.

Belgesel yapımcısı aydınlık yüzlü lumbersexual modelleri gibi olan Jeremy Kenyon Lockyer Corbell’in çok sayıda belgeseli bulunmaktadır. Extraordinarybeliefs web sitesini keşfetmek için tıklayınız.

Video Kaynak Youtube

Kutay Çev.

Bir cevap yazın